HLEDÁME GEODETA DO TERÉNU I DO KANCELÁŘE V BRNĚ I V DAČICÍCH

Přijmeme geodeta nebo geodetku do kanceláře na zpracování geodetického měření, výhodou je vzdělání v oboru, znalost práce v programu Microstation, Microsoft Office a zpracování dokumentací pro brněnské správce inženýrských sítí. Přijmeme geodeta nebo geodetku pro práce v terénu. Praxe v oboru výhodou, případně zaučíme. Možný i částečný úvazek nebo brigáda. Prosíme zájemce, aby nás kontaktovali na tel. čísle 777 855 594, 775 255 596 nebo […]

Geodeti mají komoru!

Zúčastnili jsme se ustavujícího sněmu České komory zeměměřičů v plném počtu sedmi autorizovaných zeměměřických inženýrů. Přejeme naší komoře silnou a jednotnou členskou základnu a mnoho zdaru při prosazování dílčích cílů.

Uzavírka ulice Vančurova

Upozorňujeme na uzavírku u naší kanceláře. Obslužná komunikace ul.Gajdošova je zcela uzavřena, ulice Vančurova je přístupná pouze z ulice Dulánek. Omezení potrvá do října 2024.

NOVÝ SKENER TRIMBLE X9 V AKCI

Náš nový přístroj Trimble X9 určený čistě k 3D skenování dostal příležitost se předvést. Pracuje s dosahem až 150m a rychlostí skenování až 1 milion bodů za vteřinu, přesto s vysokou přesností získaných dat. Díky vestavěným kamerám pořizuje i fotografie a je tak možné mračno bodů obarvit podle skutečnosti. Z pořízeného mračna bodů lze vytvořit výstup podle potřeb zákazníka.

Zaměřili jsme další výrobní linku v Kolíně nad Rýnem

Linka, kterou jsme zaměřovali v roce 2021 už je v provozu ve Velkém Meziříčí. V Kolíně nad Rýnem jsme zaměřili další výrobní linku pro výrobu kabelů, která se bude přesouvat do ČR. Zkombinovali jsme 3D skenování s terestrickými metodami měření.

Dokončená stavba ve Zlíně

V říjnu loňského roku jsme zaměřovali ocelové a monolitické konstrukce přístavby objektu U7 Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Naše měření posloužilo jako podklad pro tvorbu opláštění požárního schodiště se štítovou zdí ve tvaru číslice 7. Je skvělé vidět stavbu dokončenou.