Zaměřili jsme další výrobní linku v Kolíně nad Rýnem

Linka, kterou jsme zaměřovali v roce 2021 už je v provozu ve Velkém Meziříčí. V Kolíně nad Rýnem jsme zaměřili další výrobní linku pro výrobu kabelů, která se bude přesouvat do ČR. Zkombinovali jsme 3D skenování s terestrickými metodami měření.

HLEDÁME GEODETA DO KANCELÁŘE V BRNĚ

Přijmeme geodetku nebo geodeta do kanceláře na zpracování geodetického měření. Požadujeme znalost práce v programu Microstation a Microsoft Office. Znalost zpracování dokumentací pro brněnské správce inženýrských sítí je výhodou. Prosíme zájemce, aby nás kontaktovali na tel. čísle 777 855 594, 775 255 596 nebo na e-mailu samek@hlousek.cz, papez@hlousek.cz. Případné otázky rádi zodpovíme tamtéž.

Dokončená stavba ve Zlíně

V říjnu loňského roku jsme zaměřovali ocelové a monolitické konstrukce přístavby objektu U7 Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Naše měření posloužilo jako podklad pro tvorbu opláštění požárního schodiště se štítovou zdí ve tvaru číslice 7. Je skvělé vidět stavbu dokončenou.

Zaměřili jsme výrobní linku v Kolíně nad Rýnem

Provedli jsme zaměření výrobní linky podmořských kabelů a kabelů vysokého napětí. Celková délka linky je asi 150m. Zaměřená data budou sloužit k opětovné montáži po převezení linky do haly ve Velkém Meziříčí.

Skenujeme kostel v Hruškách

Metodou 3D skenování jsme zaměřili poničený kostel v Hruškách na Břeclavsku. Mračno bodů jsme vyhodnotili a vytvořili z něj výkresy řezů a pohledů.

Nově nabízíme 3D skenování

Díky novému přístroji Trimble SX12, který kombinuje velmi přesnou totální stanici s 3D skenerem, jsme nyní schopni nabídnout zákazníkům další službu.